Konsultant/Konsultantka - Dział Industrial & Logistics - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, agencji nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant/Konsultantka - Dział Industrial & LogisticsMiejsce pracy: Szczecin

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie procesów doradczych związanych z najmem powierzchni magazynowych na terenie woj. zachodniopomorskiego;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych zarówno z najemcami, jak i właścicielami magazynów;
  • stałe monitorowanie rynku;
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwoju biznesu w danym rejonie.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie wynajmu nieruchomości komercyjnych, a dodatkowym atutem będzie znajomość rynku nieruchomości magazynowych;
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
  • dobra znajomość MS Office - głównie PowerPoint oraz Excel;
  • prawo jazdy kat. B;
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności negocjacyjne.

OFERUJEMY:

  • długoterminową współpracę w polskiej firmie, która prężnie działa na rynku nieruchomości komercyjnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w tworzeniu nowego oddziału;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a dodatkowo system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy i pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.