Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Konsultant/ka HR

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

GP People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych (selekcja, rekrutacja i obsługa administracyjno-kadrowa pracowników)
  • współpraca i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • wsparcie w sprzedaży usług rekrutacyjnych

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej)
  • znajomość przepisów Prawa Pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz podstawowych zagadnień kadrowo-płacowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność sprzedaży
  • wykształcenie wyższe (mile widziane psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)
  • komunikatywność, otwartość i kreatywność
  • predyspozycje do pracy ludźmi, empatia i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i ruchoma w postaci premii)
  • ubezpieczenie medyczne lub pakiet sportowy do wyboru
  • wsparcie merytoryczne oraz pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
  • unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną, w której człowiek i biznes są tak samo ważne

Od początku działalności naszej firmy inspirowali nas ludzie. Mamy świadomość, że to... właśnie oni, przyczyniają się do sukcesów firmy i realizowanych przez nią celów, dlatego z dużą starannością i indywidualnym podejściem wspieramy naszych kandydatów w ich zawodowych poczynaniach.
Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest praca i wiemy jak ważne jest, żeby spełniała ona jego oczekiwania.
Od naszego początku, czyli 2002 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, a każda może stać się Twoim pracodawcą. Nieważne w jakim jesteś wieku pomożemy Ci znaleźć pracę stałą lub tymczasową, na chwilę lub na dłużej.
Będziemy z Tobą na wszystkich etapach Twoich poczynań zawodowych i dołożymy wszelkich starań, by zagwarantować Ci idealne miejsce pracy.

Posiadamy certyfikat o nr 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się zatrudnianiem pracowników i dbającej o etyczne działanie swoich członków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources