Konsultant/ka ds. podróży biznesowych (j. angielski, francuski, włoski, niemiecki)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- wspieranie korporacyjnych podróżnych w rezerwacjach lotniczych, hotelowych i samochodowych (podróż służbowa),
- dokładne zrozumienie potrzeb biznesowych klienta i polityki turystycznej w celu przedstawienia sugestii i pomocy w planowaniu podróży,
- zapewnienie odpowiednich, inteligentnych rozwiązań, w celu rozwiązania problemów i pomoc przy wymaganych modyfikacjach trasy podróży,
- poszukiwanie rozwiązań dla klienta w sytuacjach nadzwyczajnych/nieoczekiwanych,
- zapewnienie najlepszej dostępnej ceny.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego, włoskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
- znajomość systemu rezerwacji globalnej będzie dodatkowym atutem,
- komunikatywność,
- bardzo dobra dykcja,
- umiejętności interpersonalne,
- otwartość.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę lunch'ową, kartę sportową,
- pracę w dynamicznie rozwijającym się i wysoko wykwalifikowanym zespole,
- szkolenia miękkich i twardych kompetencji,
- możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy