KONSULTANT INFOLINII PRZYCHODZĄCEJ

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy.

Jeśli lubisz pracę z klientem, jesteś osobą komunikatywną i otwartą,

mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

Zakres zadań:

  • Obsługa infolinii przychodzącej
  • Udzielanie informacji na temat działalności firmy w zakresie utrzymania czystości i porządku w gminach
  • Przyjmowanie zgłoszeń i ich rejestracja w systemie komputerowym
  • Udzielanie odpowiedzi drogą elektroniczną na pytania klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca na okres 12 miesięcy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30
  • Praca w miłej, przyjaznej atmosferze
  • Możliwość skorzystania z pakietu Benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.