Konsultant infolinii przychodzącej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0022575
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Jeśli:
• jesteś otwarty na nowe wyzwania,
• stawiasz na poszerzanie swojej wiedzy poprzez aktywny udział w szkoleniach wewnętrznych,
• jesteś osobą, która chciałaby pracować w sympatycznym zespole,
• potrafisz się posługiwać sprawnie komputerem i aplikacjami biurowymi, jesteś osobą dyspozycyjną co najmniej 100 h/mc,
• chcesz pracować w stabilnej, rozwijającej się firmie, to…
…dołącz do naszego zespołu,
aplikuj na stanowisko Konsultant infolinii przychodzącej!

Oczekiwania:

Co będzie należeć do Twoich zadań?
• obsługiwanie połączeń przychodzących od Klientów indywidualnych i biznesowych,
• komunikacja z Klientami poprzez e-mail i czat,
• przyjmowanie zgłoszeń od Klientów oraz pomoc w ich rozwiązywaniu,
• wspólne osiąganie celów firmy.

Oferta:

Co możemy Ci zaoferować?
• kompleksowe szkolenie za które otrzymasz wynagrodzenie,
• codzienne wsparcie doświadczonych członków zespołu,
• elastyczne godziny pracy - dopasuj swój grafik do dyspozycyjności,
• ekstra stawkę za pracę w weekendy!
• rozwojowe szkolenia, które pomogą Ci w podnoszeniu swoich kwalifikacji,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozpoznawalnej firmie.
Nie czekaj, napisz już teraz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.