Konsultant infolinii przychodzącej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0019505
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów drogą telefoniczną oraz mailową,
- realizowanie działań związanych z zawieraniem umów z klientami,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
- praca w systemie zmianowym, 6-14; 14-22,
- konieczność pracy co najmniej 120h/miesiąc.

Oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie,
- dobra dykcja,
- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
- cierpliwość.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- stawkę godzinową,
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju,
- długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.