Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2017.

Konsultant infolinii przychodzącej

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co, gdzie i jak....?

• Praca w call center- infolinia przychodząca
• Pracujesz min.100h w miesiącu
• Dopasowujesz grafik do swoich potrzeb!
• Odbywasz 4 dniowe szkolenie, na którym wszystkiego się nauczysz!
• Masz możliwość podszkolenia języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego ( w tych czasach praktyka to podstawa :)

Kogo szukam?

• Może właśnie Ciebie?!
A trochę bardziej szczegółowo:
• osób, które znają j. polski :D
• osób, które znają język: angielski, niemiecki lub rosyjski
• osób, które potrafią obsłużyć komputer w stopniu dobrym (wiem, że dla Ciebie to pestka)
• Osób dyspozycyjnych na cały etat (no dobra, mogę trochę przymrużyć oko)

Jesteś zainteresowany?! Wyślij CV :)

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta