Konsultant infolinii przychodzącej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 0013191
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Posprzedażna obsługa Klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ( połączenia przychodzące);
• Telefoniczna dosprzedaż oraz udzielnie informacji na temat nowych ofert;
• Udzielanie wsparcia technicznego;
• Dokonywanie zmian w umowach i aktualizacja danych;
• Wyjaśnianie kwestii faktur i not korygujących;
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;

Oczekiwania:

• Nastawienie na realizację celów
• Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
• Wykształcenie min. średnie
• Umiejętności pracy w stresie, pod presją czasu oraz z trudnym klientem

Oferta:

• Stabilną pracę w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Umowę o pracę po miesięcznym okresie wstępnym;
• Wynagrodzenie zasadnicze 13,00 zł brutto + premie uzależnione od wyników
• Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego, możliwość awansu i uzyskania podwyżki już po 3 mies. pracy
• Zatrudnienie w dogodnym wymiarze, w stałych godzinach 7:00 - 19:00, weekendy i święta wolne od pracy,
• Możliwość skorzystania z benefitów w postaci karty sportowej, pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego.
• Czas na adaptację w strukturach Contact Center oraz miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.