Konsultant ds. Obsługi Klienta

Platforma Canal+

Kraków, małopolskie

Platforma cyfrowa nc+ łączy w sobie najbogatszą ofertę programową z najbardziej zaawansowaną i przyjazną technologią.

Przyjdź do nas i zabierz ze sobą znajomych. Razem twórzcie atmosferę i klimat pracy, zdobywajcie doświadczenie zawodowe
w renomowanej firmie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje Obowiązki

#telefoniczna obsługa Klientów w zakresie korzystania z usługi nc+#dosprzedaż

usług Internetu i Telefonu#wsparcie techniczne#realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi

wskaźnikami sprzedaży, jakości oraz efektywności

TwojePropsy

PAKIETNASTART

#rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych

trenerów

PAKIETKOMFORT

#pewna kasa #Ty wybierasz: pełny etat, ľ, pół etatu, umowa o pracę#dobra kasa

#wyniki=premia#perspektywa awansu

PAKIETKORZYŚCIEKSTRA

#nc+ TV pakiet dla Ciebie#opieka zdrowotna#Multisport#konkursy, nagrody,

spotkania, wycieczki#możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach sportowych

i filmowych#spotkania z gwiazdami naszych kanałów#możliwość pracy z przyjaciółmi,

których nam polecisz#wspólna celebracja małych i dużych sukcesów.

Chcesz mieć ciekawą pracę,
rozwijać swoje umiejętności
i dobrze czuć się w pracy?

Zaaplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie tego ogłoszenia
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.