Konsultant infolinii - połączenia przychodzące

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
• posprzedażna obsługa klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych (połączenia przychodzące)
• kontrola napływających zgłoszeń oraz ich bieżąca realizacja
• monitorowanie i zgłaszanie wszelkich niezgodności dot. obsługiwanych procesów
• sporadycznie telefoniczna dosprzedaż oraz udzielnie informacji na temat nowych ofert
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Oczekiwania:
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność pracy z klientem oraz budowania trwałych relacji
• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• wykształcenie minimum średnie
• dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - według Twoich preferencji
• początkowe wynagrodzenie w wysokości 14 zł/godz. brutto plus atrakcyjny system premiowy, a dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny
• pracę od poniedziałku do piątku na cały etat lub pół
• wyjścia firmowe oraz możliwość udziały w atrakcyjnych konkursach
• przyjazne i komfortowe miejsce pracy ze strefą relaksu
• jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
• profesjonalne szkolenie wdrażające oraz opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.