Specjalista ds. wdrożeń (księgowość, kadry-płace)

EXIS Interactive

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Kluczowe zadania na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń: wdrażanie, szkolenia użytkowników, bieżący nadzór i serwisowanie systemów ERP w szczególności modułów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych.

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się obsługą projektów informatycznych, rozwojem wdrożonych systemów i ich serwisem. Tworzymy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw z obszarów ERP i eCommerce.
Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu nasze rozwiązania realnie przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej firm.

Jesteśmy złotym partnerem Streamsoft - jednego z liderów polskiego rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarze IT i biznesu. Co dzień wspieramy działanie wielu firm w zakresie projektowania, wdrożeń, optymalizacji i serwisu systemów informatycznych w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Działamy od ponad 12 lat.

Wymagania

Kluczowe wymagania:

- Znajomość zasad rachunkowości;
- Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych;
- Znajomość zagadnień związanych z zaawansowanym obrotem magazynowym i produkcją w ujęciu księgowym;
- Praktyczna znajomość oprogramowania klasy ERP;
- Podstawowa znajomość SQL.

Poza tym mile widziane są:

- Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie wymagań;
- Doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub biurze rachunkowym;
- Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz gotowość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji;
- Komunikatywność i samodzielność;
- Znajomość Streamsoft ERP.

Prezentacja firmy

______________________________________________________________ <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa