Konsultant Działu Telemarketingu

Timac Agro Polska sp.zo.o.

Wysogotowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Konsultant działu Telemarketingu

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Zależy nam na osobach:

  • Posiadających doświadczenie w pracy w call center oraz aktywnej sprzedaży
  • Wyróżniających się bardzo dobrą organizacją własnej pracy
  • Posiadających wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Z wykształceniem minimum średnim

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Aktywna sprzedaż telefoniczna produktów zootechnicznych
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • Aktualizacja bazy Klientów w systemie CRM
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Z naszej strony oferujemy:

  • Ciekawą pracę wspartą okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika)
  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji o ponad 60-letniej tradycji na rynku globalnym
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży
  • Pracę na pełen etat w bardzo dobrej atmosferze, w zgranym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport, opłaty do wypoczynku i rekreacji
  • Dofinansowanie do paliwa
  • Lekcje języka angielskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prezentacja firmy

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do fr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów; premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo