Konsultant Działu Obsługi Klienta

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Piaseczno, mazowieckie

Od: Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
Miejsce pracy: Piaseczno

Wiodące na polskim rynku autoryzowane centrum serwisowe sprzętu elektronicznego: telefonów komórkowych, tabletów, modemów i innych; światowych marek jak: ALCATEL, CAT, COOLPAD, HUAWEI, JCB, MEIZU, SAMSUNG, XIAOMI zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna klienta (połączenia przychodzące)
  • Obsługa korespondencji z klientami
  • Kontrola statusu urządzeń oczekujących na decyzję klienta
  • Obsługa wyjaśnień przekazywanych z innych działów firmy wymagających kontaktu z klientami
  • Wykonywanie dodatkowych poleceń Dyrektora Działu Obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych
  • Komunikatywność, sumienność, dokładność, samodzielność i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej stabilnej firmie, Spółce notowanej na New Connect, liderea w swojej branży
  • Umowę o pracę
  • System wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems
  • Specjalistyczne szkolenia zawodowe
  • Szkolenia językowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."