Konsultant ds. Zamówień

A-TEAM Recruitment

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC.

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce
i zagranicą.

Zadania

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień w systemie informatycznym
  • obsługa zamówień mailowych oraz odpowiadanie na zapytania Klientów
  • utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z Klientami
  • aktualizacja danych w systemie
  • brak elementów sprzedażowych

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • godziny wykonywania zlecenia między 8-16 (pon.- pt.)
  • wynagrodzenie 16.00 zł brutto za godzinę dla osoby mającej doświadczenie w obsłudze klienta
  • premie kwartalne
  • poznanie rynku farmaceutycznego
  • rozwój umiejętności w obszarze obsługi klienta
  • dobrze skomunikowana lokalizacja biura (Centrum Warszawy)
  • jasne zasady i możliwość długofalowej współpracy

Wymagania

  • student/-tka studiów zaocznych lub wieczorowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mailowe lub telefoniczne rozpatrywanie spraw)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy w grupie
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie i skrupulatność
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Przyjmuję do wiadomości, że:

1.Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6.Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Od prawie 20 lat naszą misją jest dostarczenie skutecznych i profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting