Konsultant ds. wdrożeń

IT Excellence Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zajmować się:

  • analizą potrzeb klientów
  • konfiguracją oprogramowania wg zgłoszonych potrzeb Klienta
  • przygotowywaniem dokumentacji wdrożeniowej
  • konfiguracją MS SQL
  • szkoleniami użytkowników
  • opieką powdrożeniową klientów
  • wsparciem merytorycznym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • umowę o pracę lub B2B
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód)
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport

Jeżeli:

  • umiesz szybko się uczyć, interesujesz się biznesem i organizacją przedsiębiorstw
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer
  • posiadasz lub jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego (mile widziane)
  • masz wiedzę merytoryczną z obszaru Kadry i Płace lub Finanse i Księgowość
  • znasz systemy Sage Symfonia/Sage Symfonia ERP (będzie to dodatkowym atutem)
  • potrafisz analitycznie myśleć
  • stawiasz na samodzielność i dobrą organizacje pracy
  • wiesz co to SQL i możesz pochwalić się znajomością relacyjnych baz danych oraz języka SQL (będzie to dodatkowym atutem)
  • chcesz podnosić swoje kwalifikacje
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

IT Excellence Sp. z o.o.jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca IT - Bazy danych, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca IT - Konsulting