Konsultant ds. Wdrożeń

Kamsoft S.A.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- Analiza potrzeb klientów,
- Konfiguracja oprogramowania wg potrzeb Klientów,
- Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej,
- Szkolenia użytkowników,
- Wsparcie merytoryczne Klientów.

Wymagania

- Umiejętność tworzenia zapytań SQL,
- Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,
- Doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca lub serwisanta,
- Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
- Dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność,
- Komunikatywność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,
- Prawo jazdy kat. B,
- Gotowość do częstych delegacji służbowych.

Mile widziane:
- Doświadczenie w branży medycznej lub pokrewnej.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta