Konsultant ds. wdrożeń ERP Moduł Logistyka/WMS

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wdrożenia systemu ERP w obszarach: moduły sprzedaż/zakup/logistyka
  • analiza wymagań klienta w wybranych obszarach firmy
  • konfiguracja systemu zgodnie z wymaganiami
  • szkolenia użytkowników w wybranych obszarach
  • wsparcie w pierwszym okresie eksploatacji systemu

Wymagania

  • znajomość zasad działania przedsiębiorstw, w szczególności logistyka
  • wiedza ogólna z zakresu działania systemów klasy ERP/WMS
  • doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych do zarządzania (1-2 lata)
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub z zakresu logistyki)
  • podstawowa znajomość języka JAVA
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Dodatkowe wymagania

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, entuzjazm, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zapewniamy

  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • stabilną pracę w zespole profesjonalistów
  • rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • dodatkowe bonusy - pakiet zdrowotny i sportowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP