Konsultant ds. wdrożeń enova365 Handel, CRM i Workflow

KOMAKO Sp. o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kandydaci poszukiwani na stanowisko: konsultant ds. wdrożeń enova365

Obszar: Handel, CRM i Workflow

KOMAKO Sp. z o.o. poszukuje konsultanta ds. wdrożeń systemu enova365 Handel, CRM i Workflow.

W zakresie obowiązków będzie prowadzenie wdrożeń, konfiguracja oprogramowania enova, szkolenia oraz wsparcie techniczne użytkowników oprogramowania - Klientów firmy.

Proponujemy ciekawą pracę w zespole wdrożeniowym firmy z blisko 30 letnią tradycją.

Wymagania:

  • znajomość systemu enova365 Handel, CRM
  • znajomość systemu enova365 Workflow
  • znajomość na poziomie dobrym zagadnień dot. organizacji przedsiębiorstw
  • znajomość na poziomie dobrym zagadnień dot. identyfikacji procesów biznesowych
  • łatwość w prowadzeniu rozmów z Klientami - nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu z rozmówcą, budowanie spójnego komunikatu
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • otwartość na nową wiedzę i zdolność intensywnego uczenia
  • dobra organizacja pracy własnej
  • optymizm i konsekwencja w działaniu
  • chęć do pracy i dyspozycyjność

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma z branży IT, założona w 1992 roku. <br/> <br/>Specjalizuje się we... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP