Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Telestrada S.A.

Ełk, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukuje Konsultanów do umawiania spotkań.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 14,00 zł/h + wynagrodzenie prowizyjne
  • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • pakiet szkoleń startowych
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę dla osób w każdym wieku

Oczekujemy:

  • nastawienia na cel
  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętności organizacji swojego czasu pracy

Reszty jesteśmy w stanie Cię nauczyć.

Telestrada S.A. Zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta