Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Gi Group Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami Banku
  • telefoniczna obsługa Klienta
  • profesjonalna sprzedaż produktów, usług, jak również obsługa po sprzedażowa Klientów Banku

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktu
  • dobra dykcja
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • praca na pełen, ale również na część etatu
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • najlepszy pakiet benefitów w regionie: prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie grupowe; karta sportowa; dofinansowanie do zakupu okularów; dodatkowe płatne dni urlopu, zgodnie ze stażem pracy; wczasy pod gruszą; świadczenia dla dzieci: prezenty z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek oraz dofinansowanie wypoczynku i oferta kolonii; nieoprocentowane pożyczki; specjalny fundusz wspierający pracowników w trudnych sytuacjach życiowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.