Konsultant ds. systemu SAP

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wspieranie użytkowników SAP - CO, FI, SD, MM, iMRO
  • Odpowiadanie na zapytania współpracowników (pierwsza i druga linia wsparcia)
  • Tworzenie raportów w oparciu o SAP
  • Administrowanie systemem SAP
  • Zarządzanie hasłami i dostępami

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość modułów SAP: MM, SD, PP
  • Programowanie ABAP
  • Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office
  • Posługiwanie się j. angielskim na poziomie minimum B2
  • Znajomość języków programowania jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • Umowę o pracę
  • Ambitne wyzwania i wpływ na rozwój firmy
  • Bogaty pakiet benefitów

Oferta dotyczy pracy stałej.
Agencja zatrudnienia numer 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials