Konsultant ds. Systemów IT (SAP Hybris)

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Praca nad długoterminowym planem digitalizacji,
  • Optymalizacja procesów biznesowych,
  • Wdrażanie cyfrowych narzędzi mających na celu usprawnienie pracy m. in. działu zakupów, HR oraz produkcji,
  • Kontynuacja projektu e-commerce i zarządzanie stroną internetową,
  • Wdrażanie nowych projektów SAP.

Wymagania:

  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (miejsce pracy Katowice),
  • Wyższe wykształcenie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2),
  • Znajomość SAP Hybris,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudniania,
  • Duży wpływ na zmiany zachodzące w firmie,
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole,
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą,
  • Duże możliwości rozwoju i liczne szkolenia.
  • Prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton