Konsultant ds. sprzedaży z j. węgierskim

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy FallWork (nr certyfikatu 6231) dla swojego Klienta - CallCenter zajmującego się sprzedażą kosmetyków i suplementów diety Premium, zlokalizowanego w Warszawie - poszukuje Konsultanta ds. sprzedaży z j. węgierskim.

OBOWIĄZKI:

  • kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy za pośrednictwem telefonu, maila i portalu Facebook
  • sprzedaż produktów firmy (kosmetyki, suplementy diety) w oparciu o założone standardy
  • raportowanie wyników pracy do Team Leadera
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • znajomość języka węgierskiego na poziomie C1 – WARUNEK KONIECZNY
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • nastawienie na realizacje celów
  • zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę od początku zatrudnienia
  • pracę w godzinach 08:00 – 16:00 / 09:00 – 17:00 / 10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej strukturze
  • szeroki pakiet szkoleń
  • pakiet socjalny, karta FitProfit

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Aplikacje bez aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.