Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.
Oferta wyróżniona

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

Gdynia, pomorskie

P4 Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

Prezentacja firmy

Firma telekomunikacyjna

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing