Konsultant ds. sprzedaży (produkt premium)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na stanowisku Konsultanta ds. Sprzedaży odpowiadać będziesz za budowanie długofalowych relacji z klientami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, która posiada sieć butików w Polsce i na świecie i oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty premium ( biżuteria)

Opis stanowiska

  • Aktywna, profesjonalna obsługa klienta
  • Dbałość o wizualną oprawę salonu
  • Współpraca z zespołem
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w handlu lub usługach
  • Duża otwartość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Entuzjazm, zaangażowanie i energia w działaniu
  • Pasja do pracy w Retailu i chęć aktywnej pracy z klientami

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej rozpoznawalnej organizacji z branży retail
  • Zniżka na produkty firmy oraz uniform służbowy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page