Konsultant ds. Sprzedaży i obsługi klienta biznesowego 3500zł netto

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Do naszego biura przy rondzie Czyżyńskim poszukujemy otwartych i komunikatywnych osób zainteresowanych rozwojem swojego potencjału oraz zdolności sprzedażowych.

Konsultant ds. Sprzedaży i obsługi klienta biznesowego 3500zł netto!

Zadania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta biznesowego (przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą)
  • Budowanie dobrych relacji z klientem
  • Zachęcenie klienta do poznania możliwości finansowania jego działalności
  • Umawianie rozmów telefonicznych dla jednego z dużych banków

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie lub chęć rozwoju w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
  • Orientacja na cel, sumienne dążenie do niego
  • Komunikatywność i otwartość
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Program szkoleń prowadzony przez specjalistę w tej branży
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Gwarantowaną podstawę 2000zł netto oraz realne premie wynikowe rzędu 1000-1500zł netto
  • Dodatkowe systemy motywacyjne – ciekawe konkursy
  • Nieformalną atmosferę w zgranym zespole, w którym możesz być sobą

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres e-mailowy:career@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".