Konsultant ds. Serwisu i Wdrożeń Systemów IT

Kamsoft S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- Wsparcie techniczne dla użytkowników systemów informatycznych, działających w przychodniach, aptekach i sieciach aptek,
- Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu,
- Okresowe szkolenia użytkowników,
- Monitorowanie i diagnostyka działania systemów u Klienta.

Wymagania

- Znajomość systemów operacyjnych Windows,
- Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, infrastrukturą sieciową, systemami operacyjnymi i serwerowymi,
- Dobra organizacja pracy, samodzielność,
- Orientacja na klienta i umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych,
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- Znajomość baz danych i języka SQL,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży medycznej lub farmaceutycznej.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

- Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
- Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
- Rozrywka: imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
- Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
- Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
- I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce, docelowo na cz. nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting