Konsultant ds. rekrutacji

BSI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

"BSI" sp. z o.o., certyfikat KRAZ 3455, poszukuje kandydata na stanowisko konsultanta ds. rekrutacji.

Opis stanowiska:
Ciekawa i rozwojowa praca pozwalająca na zdobycie cennego doświadczenia, a także rozwijania swoich talentów.

- Samodzielne przeprowadzanie całego procesu rekrutacyjnego wg określonych kryteriów,
- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi oraz zagranicznymi,
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i przepływ informacji.

Oferujemy:
Pracę na pełny etat na umowie o pracę (docelowo na czas nieokreślony),
Stabilne zatrudnienie,
Możliwość zdobywania cennych umiejętności i rozwijania talentów,
Wynagrodzenie w zależności od zaanagżowania i efektywności,
Dodatek do podstawowego wynagrodzenia.

Wymagania

Wszystkiego można się w życiu nauczyć, dlatego podstawą owocnej współpracy są dobre chęci i motywacja do pracy- to cenimy sobie ponad wszystko.

Poza tym, od kandydata oczekujemy:
- Rzetelności i zaanagażowania w powierzoną pracę,
- Umiejętności samodzielnego i analitycznego myślenia,
- Umiejętności pracy pod presją czasu,
- Komunikatywności i łatwności w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- Dyspozycyjności,
- Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
przewidziane, w zależności od zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta