Konsultant ds. rekrutacji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w przydzielonym sektorze
  • Pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł w tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search
  • Rozwój portfela Klientów
  • Współtworzenie strategii sprzedaży dla wybranej grupy Klientów
  • Koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów
  • Przygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów
  • Koordynowanie pracy i współpraca z researcherami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - Direct/Executive Search
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.