In Temporis Polska Sp. z o.o.

Konsultant ds. Rekrutacji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla kierowniczego.
  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych metodą direct search, search & selection; poszukiwanie kreatywnych metod realizacji projektów.
  • Sporządzanie szczegółowych opisów stanowisk i określanie precyzyjnych wymogów kwalifikacyjnych.
  • Realizacja i udział w projektach HR (AC/DC, audyt personalny, itp.).
  • Generowanie nowych możliwości biznesowych na rynku w zakresie pozyskiwania klientów.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w celu identyfikacji ewentualnych nowych potrzeb.
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych z prowadzonej działalności.
  • Koordynowanie prac związanych z modernizacją i aktualizacją baz danych klientów i kandydatów.
  • Reprezentowanie In Temporis Polska na zewnątrz – udział w targach, konferencjach oraz spotkaniach biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia).
  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z rekrutacją kadry specjalistycznej i kierowniczej.
  • Doświadczenie w realizacji projektów HR (AC/DC itp).
  • Doskonałe umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta.
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług HR będzie dodatkowym atutem.
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów.
  • Umiejętność współpraca w zespole.
  • Umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami.
  • Wysoka kultura osobista i poczucie etyki zawodowej.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Premie powiązane z realizacją celów budżetowych i jakościowych.
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet pozapłacowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.