Rekrutowano Ciebie - rekrutuj Ty: Konsultant ds. rekrutacji Farmacja.HR

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i usług dodanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:

- Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

- Implementacja własnych pomysłów dotarcia do najlepszych kandydatów, przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi

- Zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie najnowszych metod rekrutacyjnych,

- Opracowywanie strategii rekrutacyjnych dla poszczególnych stanowisk.

- Wybór najbardziej skutecznych metod pozyskiwania kandydatów.

- Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń na portalach pracy.

- Zarządzanie procesem selekcji przesłanych aplikacji.

- Bezpośredni kontakt z kandydatami oraz kompleksową ocenę ich kompetencji.

- Przygotowywanie rekomendacji na poszczególne stanowiska.

- Zarządzanie bazą kandydatów.

- Odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego.

- Pozyskiwanie zleceń od stałych klientów poprzez regularny kontakt oraz badanie ich potrzeb rekrutacyjnych.

Wymagania:

- Doświadczenie w agencji rekrutacyjnej – warunek konieczny.

- Dobra znajomość obszaru rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego docierania do kandydatów.

- Wykształcenie wyższe,

- Umiejętność pracy na portalach społecznościowych (m.in. Facebook, GoldenLine),

- Nastawienie na rezultat,

- Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia i umowę o pracę,

- System premiowy,

- Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

- Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

farmacja.hr sp. z o. o. to specjalistyczna agencja rekrutacyjna zajmująca się współpracą z aptekami w Polsce i w EU. Jest partnerem grupy wydawniczej farmacja.net - wydawcy serwisów internetowych dla farmaceutów o największym zasięgu w Polsce. W naszym zasięgu jest ponad 45.000 osób pracujących w aptekach.