Konsultant ds. Rekrutacji

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania i obowiązki:

- Obsługa przypisanych Klientów,
- Przyjmowanie zamówień i kontrola stopnia ich realizacji,
- Stały nadzór nad prawidłową realizacją budżetów godzinowych,
- Realizacja prawidłowego obiegu dokumentów,
- Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi,
- Przestrzeganie najwyższych standardów jakości świadczonych usług.

Oczekiwania:

- Zdolności interpersonalne, komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
- Orientacja na Klienta,
- Dobra organizacja pracy, samodzielność,
- Rozumienie procesów biznesowych,
- Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
- Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie.

Oferujemy:

- Ciekawą pracę dla osób dynamicznych,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Samodzielne stanowisko pracy,
- Umowę zlecenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji.

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.’

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing