Konsultant ds. rekrutacji

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Stanowisko konsultanta ds. rekrutacji oznacza pracę w szybkim tempie i możliwość rozwijania wielu przydatnych umiejętności. Jednego dnia czeka się spotkanie z klientem, innego prowadzenie rozmów z kandydatami. Nauczysz się budować biznes, zapewniać profesjonalne doradztwo dla klienta i o wiele więcej! To także praca, w której będziesz miał wpływ na przyszłość firm i kandydatów.

Informacje o kliencie

W sercu biznesu PageGroup są tysiące ludzi, których życie zmienia się na lepsze! Najwyższej jakości usługi, które świadczymy dla naszych klientów i kandydatów oraz możliwość rozwoju we wszystkich naszych biurach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy wyznaczyć standardy w rekrutacji - nasze specjalistyczne usługi mają wpływ na życie kandydatów, którym umożliwimy osiągnięcie pełni ich potencjału.

Opis stanowiska

W rekrutacji żaden dzień nie jest taki sam! To powiedziawszy, możesz spodziewać się zaangażowania w:

  • Budowanie znakomitych relacji z kandydatami i klientami
  • Ocenę i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy
  • Doradzanie kandydatom w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Zarządzanie własnymi zadaniami

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem.

Także inne doświadczenia - w branży sportowej, szkolnictwie lub w nieruchomościach - mogą być cennym

zasobem, który pozwoli ci odnieść sukces w PageGroup.

Konsultant ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:

- Pracujemy z pasją

- Inspirujemy do zmian

- Kochamy to, co robimy

- Jesteśmy zespołem

- Cenimy wytrwałość

Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań, jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i

dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą

twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

Oferujemy

W PageGroup wynagrodzimy cię nie tylko finansowo - choć nasze bardzo konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe zachęty to dobry początek/ PageGroup oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w branży.

Poza tym, nigdy nie zapomnimy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników - zmieniamy ich życie, oferując im środowisko pracy sprzyjające budowaniu zaufania i osiąganiu świetnych wyników. Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną, a zawodową - zapewniając ulopy macierzyńskie i ojcowskie, oferując pakiety sportowe, pracę zdalną, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurze. Wpieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy rozpęd ich karierom.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page