Konsultant ds. rekrutacji

WORK SERVICE S.A.

Częstochowa, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
• planowanie i realizacja procesu selekcji i rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla
• redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, dobór efektywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
• współpraca z Urzędami Pracy i innymi instytucjami rynku pracy
• sporządzanie raportów
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• dynamizm w działaniu
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
• wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia)
• samodzielność, dobra organizacja pracy, nastawienie na cel
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
• stabilne warunki zatrudnienia
• ciekawe wyzwania, możliwość prowadzenia rekrutacji dla klientów w różnych sektorach
• pracę w zgranym zespole
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w wiodącej na rynku Agencji Pracy Tymczasowej
• bogaty pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.