Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Konsultant ds. rekrutacji na terenie Poznania

wielkopolskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs sp. z o.o. APT13886) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku pracy tymczasowej. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy indywidualne rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego. Staramy się sprostać wysokim wymaganiom wszystkich klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zespół naszych pracowników to kompetentni oraz profesjonalnie przygotowani doradcy.

W chwili obecnej poszukujemy do naszej firmy (Agencji Pracy Tymczasowej) pracownika na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji na terenie Poznania i okolic

Zadania na stanowisku:

- budowanie oraz utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami firmy i Pracownikami Tymczasowymi

- samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla

- obsługa kadrowo-administracyjna pracowników

- analiza potrzeb personalnych obsługiwanych Klientów

- bieżące raportowanie o stanie zamówień oraz ich realizacji

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy

- elastyczny wymiar czasu pracy – praca zdalna

- możliwość współpracy z profesjonalistami z obszaru HR

- zdobycie doświadczenia w pracy w firmie doradztwa personalnego

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziani absolwenci i studenci IV i V roku (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

- orientacja na realizację celu

- prawo jazdy kategorii B

- bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W przesłanej aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Human Resources