Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowych (Opole)

opolskie

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukamy Ciebie, jeśli jesteś osobą:
- Kreatywną
- Chętną do pracy
- Pewnie posługującą się j. angielskim
- Gotową do osiągania postawionych celów!

Międzynarodowa agencja zatrudnienia Maintec Sp. z o.o., członek Grupy Humares, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowych

Kogo szukamy:
- Młodych, energicznych, pełnych zapału do pracy osób, które dołączą do naszego kreatywnego zespołu w Opolu
- Osób, które będą dla nas istotnym wsparciem w prowadzeniu międzynarodowych projektów rekrutacyjnych, prowadzonych w języku angielskim
- Osób zmotywowanych, chętnych do nauki, pomysłowych
- Osób, które znają język angielski i nie boją się rozmawiać w tym języku

Co oferujemy:
- atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, energicznym i pełnym zapału zespole
- pracę z niebanalnymi i kreatywnymi ludźmi
- pomoc i poradę na każdym etapie pracy w tym szkolenia (stanowiskowe, ogólne)
- duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Czego wymagamy:
- oczywiście bardzo dobrej znajomości języka angielskiego- this will be verified during the initial steps of recruitment process
- dużym atutem będzie znajomość branż technicznych, ale wszystkiego możemy nauczyć
- znajomości obsługi programów MS Office- it’s a must
- dyspozycyjności i zaangażowania
- poczucia humoru i optymizmu

Jeśli to ogłoszenie Cię zainteresowało/zaintrygowało, jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, pochwalić się znajomością języka obcego- wyślij swoje CV

KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja