Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Pracowałeś z targetami? KPI nie są Ci obce? Wykorzystaj swoje doświadczenie zdobyte w sprzedaży, obsłudze klienta czy po prostu w pracy za granicą i buduj karierę Rekrutera z nami!

Kim jesteśmy?

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 2590

Wiodąca firma specjalizująca się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym :

  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
  • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.

Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
  • Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy.

Kogo szukamy?

Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

  • Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
  • Odznaczających się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych,
  • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.