Konsultant ds. rekrutacji i selekcji pracowników

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
• Analiza i selekcja aplikacji kandydatów
• Przeprowadzanie spotkań i rozmów z kandydatami oraz weryfikacja ich
umiejętności i doświadczenia
• Pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą za granicą (Holandia, Belgia)
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
• Współpraca z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami
wspierającymi rynek pracy
• Reprezentowanie firmy na targach pracy
• Podpisywanie umów z pracownikami
• Tworzenie bazy kandydatów

Wymagania:
• Mile widziane min roczne doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze
klienta
• Organizacja pracy własnej
• Duża motywacja do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem
personelu;
• Bardzo Dobra znajomość j. angielskiego bądź holenderskiego
• Komunikatywność oraz ukierunkowanie na cel
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne
wynagrodzenie
• Delegacje zagraniczne
• Realny wpływ na rozwój organizacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i wyjątkową
atmosferę pracy