Konsultant ds. rekrutacji i rozwoju

OPIEKUNKI 365

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zmienić pracę? Myślisz o rozwoju i pracy w młodym, ambitnym zespole? Masz doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia albo w dziale HR? Jeśli tak, to zapraszamy do nas.

Opiekunki 365 to firma, która organizuje pracę i zatrudnia opiekunki/opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech oraz przeprowadza kursy językowe.

W związku z rozwojem firmy do naszego nowego biura w Koszalinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji i rozwoju.

Miejsce pracy: Koszalin

Rozpoczęcie pracy: maj/czerwiec 2018

Zakres obowiązków:
- rekrutacja opiekunek i opiekunów osób starszych - publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie weryfikacji doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego
- opieka nad pozyskanymi pracownikami i zleceniami
- promocja i dbanie o wizerunek firmy
- współdziałanie z centralą firmy w Szczecinie
- prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność planowania czasu pracy
- sumienność, systematyczność
- wysokie umiejętności interpersonalne i zdolności analityczne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do KRAZ pod numerem 11366. <br/> <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja