Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Całościowe zarządzanie projektami usługi Pracy Tymczasowej realizowanej na terenie województwa Wielkopolskiego;
• Współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi z branży produkcyjnej, logistycznej;
• Realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie CRM;
• Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi;
• Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w dziale HR minimum 1 rok;
• Znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
• Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
• Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów;
• Mile widziana znajomości języka ukraińskiego;
• Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy;
• System regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
• Samochód służbowy na czas wykonywania obowiązków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.