Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work Force

Garwolin, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Garwolin

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:
• Całościowe zarządzanie procesem rekrutacji pracowników tymczasowych dla Klienta z branży kosmetycznej;
• Wystawianie umów, tworzenie grafików;
• Tworzenie raportów oraz zestawień;
• Rozliczanie czasu pracy pracowników;
• Zakładanie teczek osobowych oraz uzupełnianie dokumentów pracowniczych.

Wymagania:
• Minimum półroczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w dziale HR;
• Znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
• Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
• Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego;
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.