Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej oraz pracy stałej
  • bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych
  • zarządzanie bazą kandydatów
  • obsługa kadrowo - płacowa zatrudnianego personelu tymczasowego
  • wprowadzanie danych do systemu
  • budowanie trwałych relacji z Klientem

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej lub dziale rekrutacji
  • mile widziane doświadczenie w procesach kadrowo - płacowych / praca z systemem kadrowo - płacowym
  • znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel
  • wysoka motywacja do pracy
  • nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów
  • samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • motywujący system wynagrodzenia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie całego zespołu i przyjazną atmosferę pracy
  • lokalizacja w centrum Wrocławia
  • pakiet szkoleń wprowadzających

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.