Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Gi Group Sp. z o.o.

Jankowice, wielkopolskie

Miejsce pracy: Jankowice

Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę całego procesu rekrutacyjnego pracowników tymczasowych w biurze znajdującym się w siedzibie naszego Klienta.

  • Sprawdzanie kompetencji kandydatów
  • Przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom
  • Archiwizowanie CV stosownie do ustawy o Ochronie danych osobowych
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy i Klienta podczas procesu rekrutacji
  • Współpraca z innymi biurami Gi Group
  • Utrzymywanie bardzo dobrych i partnerskich relacji z Klientem
  • Wprowadzenie do pracy Pracownika Tymczasowego
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentów
  • Wydanie stosownych dokumentów do zatrudnienia
  • Raportowanie do Klienta i Przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych - mile widziane (nie jest to warunek konieczny)
  • Znajomości i umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • Bezpłatny transport do miejsca wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie zespołu
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.