Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Konsultant ds. Rekrutacji i Administracji

Gdańsk, pomorskie

Grupa ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Współpraca z klientami w zakresie oferowanych usług pracy tymczasowej
  • Obsługa kontraktów: prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych, koordynacja obiegu dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników, obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia

  • Jesteś pełny/a energii
  • Szukasz pracy umożliwiającej samodzielne działanie
  • Jesteś zaangażowany/a i kreatywny/a
  • Potrafisz planować i jednocześnie szybko adaptować się do nowych sytuacji
  • Masz doświadczenie w pracy w rekrutacji / obsłudze klienta
  • Dbasz o jakość swojej pracy
  • Jesteś zawsze uczciwy/a i myślisz logicznie

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Pracę w firmie, dla której każdy Pracownik jest ważny
  • Wsparcie opiekuna w czasie okresie wdrożenia do firmy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych w Centrali firmy
  • Możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy - brak korporacyjnych struktur
  • Zespół i atmosferę w pracy, dla których chce się codziennie rano przychodzić przed czasem
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, eventy firmowe)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja