Konsultant ds. Rekrutacji 360

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do Power Media! Do naszego zespołu rekrutacyjnego poszukujemy Konsultanta ds. Rekrutacji 360.

Kim jesteśmy i co robimy: Tworzymy kilkunastoosobowy, harmonijny i ambitny zespół zorientowany na działania w obszarze rekrutacji IT.

Wspieramy firmy w rekrutacjach najlepszych specjalistów IT. Jesteśmy częścią spółki informatycznej IFIRMA SA, która realizuje projekty z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu IT oraz prowadzi serwis księgowy ifirma.pl.

Zadania na stanowisku Konsultanta dr Rekrutacji 360:
- samodzielna koordynacja i realizacja projektów rekrutacyjnych (END-TO-END) na stanowiska IT:
- aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy
- wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
- tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na dedykowanych portalach internetowych
- udział w targach pracy, wydarzeniach związanych z rekrutacją
- rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych (Business Delivery):
- budowanie bazy potencjalnych klientów
- koordynacja działań biznesowych: umawianie spotkań, przygotowanie ofert handlowych, udział w konkursach, przetargach, procesowanie umów handlowych
- realizacja założonych celów sprzedażowych
- dbanie o jak najlepsze relacje z Klientami i Kandydatami
- prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:
- doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży, biznesu
- znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskania kandydatów
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z kandydatami i klientami
- dobra znajomość języka angielskiego
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
- świadomość biznesowa umożliwiająca prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych na każdym poziomie komunikacji z klientem
- proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- otwartość i gotowość do pracy zespołowej.

Kandydatom oferujemy:
- stałe wynagrodzenie + system premiowy
- umowa o pracę lub B2B
- elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
- realną możliwość rozwoju
- świetną atmosferę pracy, brak dress code’u
- energiczny i otwarty zespół
- owoce, napoje, kawę, herbatę – pod dostatkiem
- długofalową współpracę
- kartę Multisport
- dofinansowanie do opieki medycznej
- parking, rowerownię
- imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media