Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.
Oferta wyróżniona

Konsultant ds. przedłużania umów

Katowice, śląskie

nc+

Opis stanowiska pracy

Platforma cyfrowa nc+ łączy w sobie najbogatszą ofertę programową z najbardziej zaawansowaną i przyjazną technologią.

Otwieramy nowe biuro w Katowicach. Przyjdź do nas i zabierz ze sobą znajomych. Razem twórzcie atmosferę i klimat pracy, zdobywajcie doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie.

Wymagania

TwojeObowiązki

#telefoniczny kontakt z Abonentami nc+ w celu przedłużenia umowy #dosprzedaż usług dodatkowych #realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami sprzedaży, jakości oraz efektywności

TwojePropsy

PAKIETNASTART

#rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerów

PAKIETKOMFORT

#pewna kasa #pół etatu, pełny etat, umowa o pracę #dobra kasa #wyniki=premia #perspektywa awansu

PAKIETKORZYŚCIEKSTRA

#nc+ TV pakiet dla Ciebie #opieka zdrowotna #Multisport #konkursy, nagrody, spotkania, wycieczki #możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach sportowych i filmowych #spotkania z gwiazdami naszych kanałów #możliwość pracy z przyjaciółmi, których nam polecisz #wspólna celebracja małych i dużych sukcesów #rozwój pasji w ramach naszych sekcji sportowych

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia... sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi