Konsultant ds. projektowania Magazynów

SILVERHAND

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • projektowanie magazynów z uwzględnieniem specyfiki oraz procesów logistycznych przedsiębiorstw
  • wsparcie w procesie decyzyjnym o wyborze wariantu wdrożenia magazynu w tym także automatyki magazynowej
  • tworzenie koncepcji wdrożenia wraz z przygotowaniem zapytania ofertowego, weryfikacją ofert dostawców oraz sprawdzeniem umów wdrożeniowych
  • koordynacja lub nadzór nad wdrożeniem nowych procesów magazynowych oraz nowych magazynów

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem lub usprawnianiem procesów magazynowych
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami projektowymi z zakresu wdrażania nowych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość procesów logistycznych (głównie magazynowych)
  • wiedza na temat technik magazynowania, wyposażenia magazynów oraz systemów automatyki magazynowej
  • biegła znajomość programu AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2/C1
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na polskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5500 – 9000 PLN brutto / miesiąc na umowie B2B
  • szkolenia
  • kartę multisport
  • prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy