Konsultant ds. Ochrony Danych Osobowych

PC Service

Wysogotowo/ k.Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. Ochrony Danych Osobowych www.bezpieczne-dane.eu

Zadania:

  • Uczestnictwo w procesie obsługi klienta instytucjonalnego i biznesowego
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji klienta z zakresu ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie audytów oraz opracowywanie raportów i sprawozdań
  • Konsultowanie zagadnień i opracowywanie opinii dla klienta
  • Śledzenie zmian w przepisach i nowinek w obszarze ochrony danych osobowych i ochrony informacji

Oferujemy:

Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin 8-16 (pon-pt)

słowa kluczowe: ochrona danych osobowych, inspektor odo, konsultant, iod, rodo

Wymagania

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych (minimum rok),
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Sprawność w posługiwaniu się komputerem, standardowym oprogramowaniem (Microsoft Office Word, Excel, Power Point)
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji i umiejętności
  • Samodzielność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane Prawo Jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Działamy od roku 1998. Obecnie wyspecjalizowaliśmy się w usługach z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura