Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta - renomowanej instytucji finansowej poszukujemy osób mających doświadczenie w Obsłudze Klienta, o pozytywnym nastawieniu, lubiących pracować w zgranym zespole, dla których praca z Klientem nie sprawia trudności.

Do Twoich zadań należeć będzie zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta oraz prowadzenie rozmów przychodzących jak i wychodzących mających na celu wspieranie Klienta korzystającego z usług finansowych Firmy. Będziesz dbał o dobre relacje z obecnymi Klientami oraz budował pozytywny wizerunek wśród potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług firmy. Nie bez znaczenia jest abyś przywiązywał dużą wagę do szczegółów oraz wywiązywał się z powierzonych zadań w terminie.

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe od 3 000 PLN brutto + atrakcyjny system premiowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opiekę medyczną, lektoraty językowe, kartę Multisport lub bilety ZTM)
  • Bogatą ofertę szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej Firmie
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy - Warszawa Mokotów (przy Polach Mokotowskich)
  • Pracę w zmianowym systemie czasu pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenia w Obsłudze Klienta (min. 6 miesięcy)
  • Umiejętności analizy i weryfikacji zgłaszanych problemów
  • Dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Komunikatywności oraz orientacja na Klienta
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowania

Podejmij wyzwanie i aplikuj już teraz!

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Finanse