Konsultant ds. obsługi klienta

Mediaflex Sp. z o.o.

Kraków, 30-552, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Praca z klientem jest Twoją pasją
  • Chcesz ciągle podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta, dziale telemarketingu lub helpdesk
  • Lubisz pomagać innym, sprawnie rozwiązujesz problemy
  • Potrafisz dobrze organizować własny czas pracy
  • Bezproblemowo radzisz sobie w sytuacjach stresujących

ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Twoje zadania:

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu relacji z klientami i użytkownikami
  • Wsparcie klienta poprzez przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie bieżących problemów, udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące wdrażanych projektów
  • Analiza potrzeb klientów (wnioski po kontaktach z użytkownikami)
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy

Co oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
  • Dowolną formę zatrudnienia w wymiarze min. 0,5 etatu z możliwością zwiększenia (UoP lub b2b z płatnym urlopem)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 – 9:00)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
  • W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
  • Wspólne integracje po pracy

Wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • zorientowanie w systemach IT
  • doskonała umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta